........Soon........
New Song and Clip

Haberler

5 Eylül'de müzik Nilüfer'den yükseldi.

Yeni konser 5 Eylül'de Bursa Nilüfer'de yapıldı.

“Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla Bursa’da bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanan Nilüfer Belediyesi, Balat Ormanı’nda uluslararası standartlarda Müzik Festivali düzenledi.

Nilüfer Belediyesi, Balat Ormanı'nda dünya standartlarında bir festivale ev sahipliği yaptı.

 

İki gün süren Nilüfer Müzik Festivali, Türkiye'de bir ilke de imza attı. Festivale girmek isteyenler bilet almak yerine Tohum Kütüphanesi Projesine bağış yaptılar.

 

İsteyenlerin hazırlanan kamp alanında çadır kurup konakladığı Nilüfer Müzik Festivali alanına girişler 4 Eylül'de başladı. Festival alanında, iki ayrı sahnenin yanı sıra, oyun alanları yer aldı.

Gıda stantlarında fastfood yerine yine Türkiye'de ilk kez yöresel kadın derneklerinin hazırladığı geleneksel tatlar ağırlıklı olarak yer aldı.

 

22 Ekim İstanbul Jolly Joker

 

Peyk 22 Ekim'de İstanbul Jolly Joker'de! 

 

Birgün'lük Festival

 

BirGün'lük Festival 2015 ana sahnede Duman, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Pilli Bebek, Özge Fışkın, Peyk ve Hakan Vreskala sahne alacak. Alternatif sahnede ise Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sekerse Tehlike, Meluses, The "I", Kirli Çıkı, No Land ve Kooperasyon sahne aldı.

Seferihisar'da Rock Sesleri!

Festival İzmir’in yaklaşık 40 km güneyinde ve artık adı Türkiye’de çok iyi bilinen sakin şehir Seferihisar’da gerçekleşti.  Öyle ki gençler (ve ruhu genç olanlar) denize sıfır 60 dönümlük ve 100 bin kişinin aynı anda eğlenebileceği çok geniş bir arazide nefis grupların müziğine eşlik ettiler.

 

Böylece Ege’nin en meşhur tatil kasabalarından Seferihisar Türkiye’de müzik etkinliği deyince ilk akla gelen noktalardan biri de olacak bundan sonra…

Alive Open Air Festivali 6-7-8-9 Ağustos tarihlerinde dev gruplarla start aldı. On binlerce genç 4 günlük müzik ve eğlence dolu capcanlı bir tatil geçirdiler.

  • YouTube - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle

© 2015 by PEYK.